Wybierz kategorię
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Producent
Informacje o produkcie
Kliknij aby zobaczyć zdjęcie w oryginalnej wielkości
Yamaha YDP-162NOWOŚĆ!
Dostępność: Chwilowy brak towaru
Producent: Yamaha
Nowością w świecie cyfrowych pianin stacjonarnych potężnej firmy Yamaha, jest model ARIUS YDP-162 (następca wspaniałego YDP-161, na który zawsze było zapotrzebowanie i popyt). YDP-162 posiada o wiele więcej funkcji, oraz nowe lepsze serce niż poprzednik. Nowy moduł brzmieniowy, oraz lepsze wykończenie klawiszy, to tylko przykład rozwoju tego modelu. Seria ARIUS dedykawan dla uczniów, początkujących pianistów, ale również i zaawansowanych muzyków (dla ludzi, którzy potrzebują troszeczkę więcej niż oferuje nam YDP-142 jeśli chodzi o nagłośnienie, oraz mechanizm klawiatury). Zapraszam do zapoznania się z poniższym opisem, który opisuje wszystkie możliwości i specyfikacje tego instrumentu.
 
Kolorystyka
YDP-162R: Dark Rosewood (ciemny palisander)
YDP-162B: Black Walnut (czarny orzech)
YDP-162C: Light Cherry (jasne drzewo wiśni)
YDP-162PE: Plished Ebony (czarny wysoki połysk)
 
Rozmiar/waga
YDP-162 to instrument który ma szerokość 1357mm, wysokość 845mm (z pulpitem na nuty 999mm), oraz głębokość 422mm i ważyzaledwie 42kg.
 
Interfejs sterowania
Posiada 88 ważonych klawiszy GH (Graded Hammer) - klawiatura z klawiszami z syntetycznej kości słoniowej (wyższy mechanizm klawiatury niż w YDP-142, oraz lepsze wykończenie niż poprzednik YDP-161), 4 poziomy czułości klawiatury (twarda, średnia, miękka i stała), 3 pedały (pedał tłumika, sustenuto i piano) z funkcją półpedału oraz pokrywę klawiatury przesuwaną i pulpit na nuty.
 
Brzmienia
Jeśli chodzi o technologię generowania brzmienia, zamontowano w tym instrumencie system Pure CF Sound Engine (próbki z najlepszych fortepianów koncertowych Yamahy), która posiada 128 głosową liczbę polifonni (żadna zagrana nutka nie zostanie pominięta), oraz 10 brzmień.
 
Efekty

Zamontowano w nim pogłos, rezonans tłumika, inteligentny sterownik akustyczny IAC, funkcję Dual, oraz Duo.
 
Utwory
W YDP-162 znajdziesz 10 utorów demonstracyjnych prezentujących możliwości każdego brzmienia, oraz 50 wstępnie zdefiniowanych utorów. Można na nim również nagrać jeden utwór na 2 ścieżkach (jeden utwór ok 100kb, czyli mniej więcej 11000 nutek). Odtważanie SMF w formacie 0 i 1, a nagrywanie w formacie 0.
 
Funkcje
Oczywiście podstawowa funkcja jak metronom, zmiana tempa (5-280), transpozycja (-6, 0, +6), oraz strojenie.

Pamięć i złącza

Posiada nie wielką pamięć wewnętrzną na utwór użytkownika (jeden utwór ok 100kb), oraz możliwość wprowadzenia danych o utworze z komputera (do 10 utworów). Całkowita maksymalna wielkość wynosi ok 900kb. YDP-162 posiada 2 wyjścia słuchawkowe (dla ucznia oraz nauczyciela) oraz USB TO HOST.
 
System dźwiękowy
Zamontowano w tym instrumencie dwa owalne głośniki (12cmx6cm) o mocy 2x20W, oraz optymalizator akustyczny (brzmienie, rezonans i inne niuanse dźwiękowe same dostosowują się do pomieszczenia).
 
Zasilanie
Zasilacz który znajduje się w zestawie to PA-300C. Zużycie energii szacuje się na 13W, a instrument po ok 30 minutach wyłączy się sam (funkcja automatycznego wyłączania)

Akcesoria

W zestawie z YDP-162 znajduje się zasilacz (PA-300C), polska instrukcja obsługi, zeszyt z nutami "50 Greats for the Piano", orazformularz rejestracyjny produktu firmy Yamaha i skrócony opis działania (Quick Operation Guide).
Cena
4 490,00 zł
Galeria
Produkty z tej samej kategorii
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
© Nagłośnienie ELESTRA. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.