ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty - Elestra Strona g��wna O firmie Elestra Ogrodzenia kute, bramy uchylne, balustrady balkonowe i schodowe Dane kontaktowe do Elestry English version Deutsch
ogrodzenia kute, prz�s�a ogrodzeniowe
bramy uchylne i przesuwne
balustrady schodowe i balkonowe
kraty stalowe

Firma Elestra wykonuje kute ogrodzenia, balustrady i kraty.
ogrodzenia kute

Ogrodzenia wykonujemy z prętów pełnych o przekroju: 12x12mm, 14x14mm i 16x16mm. Przęsła ogrodzeniowe mogą być wykonane w układzie prostym, w łuki lub "bawole oko". Ogrodzenia mogą być z dwoma, trzema lub czterema ryglami. Wykonanie ogrodzenia uzależnione jest od upodobań klienta oraz od kwoty jaką jest gotowy na nie wydać. Ustalając typ ogrodzenia, dopasowujemy do tego furtkę, bramę i ewentualne balustrady. Całość zamyka się w tym samym stylu i wystroju. Należy podkreślić, ze w zależności od upodobań klienta, jak również od warunków na posesji, wykonujemy bramy rozwierne lub przesuwne.

automatyka do bram

Oferujemy także automatykę do obu rodzajów bram. W przypadku ustalenia z klientem montowania bramy przesuwnej, wykonujemy oraz przywozimy do klienta konstrukcję pod wózki do tej bramy. Przywiezioną konstrukcję w/g naszych wskazówek montuje się we własnym zakresie. Zamontowanie bramy na takiej konstrukcji jest możliwe po około 3 tygodniach od jej zabetonowania. Jeśli w rozmowie z klientem wyraża on zgodę na zamontowanie ogrodzenia między słupkami metalowymi z profila 80x80mm lub 100x100mm to również takie słupki przywozimy na miejsce. Montaż i zabetonowanie w/w słupków leży już po stronie klienta. Podsumowując: firma nasza nie wykonuje żadnych prac betoniarsko-murarskich.


balustrady balkonowe kute

Wykonywane przez nas balustrady, zarówno schodowe jak i balkonowe, to również kompozycje z pręta 12x12mm, 14x14mm lub 16x16mm. Balustrady są produkowane w układzie prostym jak i z "brzuchami". Wysokosć balustrady obwarowana przepisami wynosi 110cm. Cena również ustalana jest z klientem w zależności od ilości i rodzaju elementów kutych oraz od tego czy balustrada ma posiadać tralki proste czy gięte ("brzuchy"). Wykonujemy również balustrady wewnętrzne w/g wzorów własnych oraz proponowanych. Część naszych wykonań prezentują galerie zdjęć w odpowiednich kategoriach z lewej strony. Przykładowe przęsła ogrodzeniowe można obejrzeć również w siedzibie naszej firmy oraz na giełdzie w Słomczynie k. Grójca na stałym miejscu w każdą niedzielę. Zapraszamy.

start |  o nas |  oferta |  kontakt |  ogrodzenia |  bramy i furtki |  balustrady |  kraty |  elestra.pl |  zmrock.pl