ogrodzenia kute, bramy uchylne przesuwne, balustrady schodowe i balkonowe, kraty - Elestra Strona g��wna - Ogrodzenia Elestra O firmie Elestra Ogrodzenia kute, bramy uchylne przesuwne, balustrady, balkony, kraty Dane kontaktowe do Elestry English version Deutsch

     Firma Elestra istnieje na polskim rynku od 1989 roku. W roku 1999 po wybudowaniu nowej siedziby firma dysponuje powierzchną produkcyjną 600m² i nowoczesnym parkiem maszynowym. Dysponujemy też malarnią proszkową, jak również zapleczem magazynowym o powierzchni 400m².
     Specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy kutych ogrodzeń, bram, balustrad i krat, jak również metaloplastyki użytkowej. Przykłady naszych realizacji można obejrzeć w galeriach:  ogrodzeniabalustradybramykraty.

     Posiadany przez nas nowoczesny park maszynowy umożliwia produkcję nieskończonych ilości wzorów i kompozycji. Staramy się łączyć stylowe wzornictwo z nowoczesnymi trendami, co stwarza wielorakie możliwości wykorzystania naszych wyrobów. Dzięki zastosowaniu kutych elementów dekoracyjnych nadają się one doskonale do wystroju wnętrz mieszkalnych i ogrodów. Realizujemy nie tylko wzory własne, ale i indywidualne projekty, dostosowując się do wymagań i gustu klienta. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje nawiązania współpracy. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów, szybką realizację zamówień, atrakcyjne ceny oraz transport na miejsce.

     Zamówienia można składać osobiście, telefonicznie, faxem lub przez e-mail. Po otrzymaniu zamówienia ustalamy termin wizyty przedstawiciela naszej firmy u klienta. Następnie umawiamy się na tak zwany "pomiar". Wizyta naszego przedstawiciela u klienta pozwala stwierdzić zakres robót, dokonać dokładnego obmiaru (np.: długości bramy, ilości przęseł itp.), ustalić z klientem wzornictwo z jednoczesnym wynegocjowaniem ceny zamówienia. W tym samym czasie zostaje podpisana umowa, gdzie ujęte są wszelkie powyższe ustalenia, jak również ustalony jest termin wykonania zamówienia. W momencie podpisywania umowy, klient zobowiązany jest do uiszczenia 10% zaliczki. W umowie zawarta jest też adnotacja dotycząca kosztów montażu. Biorąc pod uwagę wysoką jakość naszych wyrobów, proponowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne. Tak dobre ceny wynikają z własnego transportu samochodowego, nowoczesności parku maszynowego, dużej powierzchni produkcyjnej i magazynowej oraz dużej dyscypliny organizacyjnej i produkcyjnej. Ponieważ cena finalna zależy od ilości użytych elementów kutych i wymiarów naszych wyrobów, do wyceny każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

                                Zapraszamy do współpracy i skorzystania z naszej oferty.

start |  o nas |  oferta |  kontakt |  ogrodzenia |  bramy i furtki |  balustrady |  kraty |  elestra.pl |  zmrock